Plan og samfunn

Namn Ansvarsområde Kontakt

Aune Johansen, Mari

Mari Johansen Aune

Rådgjevar areal- og samfunnsplanlegging

  • Hovudarbeidsområde er rådgjeving ovanfor kommunane i planverksemd etter plan- og bygningslova
Mobil: 932 86 541
E-postMari.Johansen.Aune@sfj.no

Hasund, Torbjørn

torhas.jpg

Rådgjevar plan og bygningslova

  • Hovudarbeidsområde er rådgjeving ovanfor kommunane i planverksemd etter plan- og bygningslova
Mobil: 930 04 685
E-posttorbjorn.hasund@sfj.no

Haugen, Sondre Sognes

sonhau.jpg

Rådgjevar Statistikk og analyse

  • Statistikk
  • Fylkesspegelen
  • PANDA
Tlf: 57 63 81 49
Mobil: 920 39 354
E-postsondre.haugen@sfj.no

Kristoffersen, Jo ToreJo_Tore_Kristoffersen.jpg

Rådgjevar GIS og analyse

  • Oppdatering og vedlikehald av www.fylkesatlas.no
  • Kartdata for fylkeskommunen
  • Opplæring/support/superbruker for ArcGis
  • Dagleg anvar for oppdatering av Fylkesspegel
Mobil: 415 68 944 
E-post:jo.tore.kristoffersen@sfj.no

Mølmesdal, Ida-Beate

ida_beate.jpg

Rådgjevar klima og miljø - I PERMISJON

  • Klima- og miljøkoordinator
  • Leiar for tverfagleg klimagruppe
  • Leiar for internasjonal gruppe

Mobil: 476 04 557
E-postIda-Beate.Molmesdal@sfj.no

Nytun Leirdal, Stine Mari

Stine Mari Nytun Leirdal

Trainee - statistikk og analyse

  • Statistikk
  • Fylkesspegelen
  • PANDA

Mobil
E-postStine.Mari.Nytun.Leirdal@sfj.no​

Pind, Mie Dahl

miepin.jpg

Rådgjevar klima og miljø

  • Klima- og miljøkoordinator
  • Leiar for tverfagleg klimagruppe
  • Leiar for internasjonal gruppe
Tlf: 57 63 80 26
Mobil: 451 18 231
E-post: Mie.Dahl.Pind@sfj.no

Stalheim Synnøve

synsta.jpg

Plansjef

Tlf: 57 63 81 13
Mob: 478 97 260
E-postSynnove.Stalheim@sfj.no

Steinsland, Mona Elisabeth

monste.jpg

Sivilarkitekt tettstadforming

  • Rådgjeving i fysisk planlegging
  • Tettstadutvikling
  • Byggeskikk
Tlf: 57 63 81 18
E-postmona.steinsland@sfj.no
Vattekar, Stig
Stig.jpg

Rådgjevar

  • Økonomi, Oppfølging
Mobil: 971 89 995
E-poststig.vattekar@sfj.no

 

Del dette:

Tips ein ven Skriv ut

Relaterte lenker

Tip a friendTips ein ven